ALPE stav s.r.o.

ALPE stav s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou , dopravnými službami, predajom stavebného materiálu a investičnou činnosťou. Sme stavebnou spoločnosťou, ktorá pôsobí úspešne na trhu a vytvára si svojimi stavbami a príbuznými prácami dobré meno a povesť.

Každému zákazníkovi sa snažíme nájsť vždy to najvhodnejšie riešenie, ktoré vyhovuje jeho podmienkam a zabezpečí kvalitný výsledok spoločného projektu.

Zákazníkom ponúkame všetko pre kompletnú realizáciu stavby. Vieme reagovať aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby. Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou. Prioritou je aj odbúranie čo najväčšieho množstva negatívnych aspektov obmedzujúcich klientov počas výstavby. Našu flexibilitu zväčšujeme aj spoluprácou s firmami, ktoré pôsobia na slovenskom trhu stabilne od začiatku 90-tych rokov ( skúsenosti, spoločné riešenia = spokojnosť klienta).

Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie administratívnych, výrobných a obchodných budov, alebo ich častí a realizáciu objektov určených na bývanie. Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a materiálovo-technické vybavenie, prípadne spolupracujeme s overenými dodávateľmi.

Stavby realizujeme najnovšími pracovnými postupmi, kvalitnými materiálmi s cieľom odovzdať najvyššiu kvalitu pre nášho zákazníka. Našimi investormi sú štátne i súkromné organizácie a súkromné osoby.

V súčasnej dobe je štruktúra spoločnosti stabilizovaná a na domácom trhu sa prezentuje ako stredná stavebná firma zameraná predovšetkým na kvalitu práce a schopnosť v krátkych časových termínoch realizovať požiadavky našich klientov. Sunny House s.r.o. zamestnáva približne 30 pracovníkov so širokou škálou subdodávateľských spoločností, v spolupráci s ktorými je schopná v reálnych termínoch zrealizovať stavebné činnosti väčšieho rozsahu.

Dôkazom kvality ponúkaných činností je množstvo stavieb rôzneho druhu (polyfunkčný objekt nadstavba OBD Žilina, Výstavba hrubej stavby bytovky Trenčín, výrobná hala firmy Girochem s.r.o., rodinné domy Žilina, Nové mesto nad Váhom, Rajec, Budatín ,Závodie, Trnové , fasáda internátov Žilina, Fasáda Skalica ,Myjava, Svederník, Banská Bystrica, Budatín ,Žilina ,Rajec pod.). Rekonštrukcia kulturého domu Vranie, Rekonštrukcia Pekárne Žilina -centrum. O našej dobrej práci sa môžete presvedčiť v množstve miest a obcí regióne – Žilina, Bytča, Rajec, Trenčín a iné.

e7fc54d8e8d85d367a0205e0a569c085
b0d2daff5b58ecfa17ab1319888871ce

napísali o nás:

 • Veľmi flexibilný a odborný prístup pri realizácii zákazky. Vrelo odporúčam.

  Peter H.
 • Super firma. Odporúčam.

  Jozef P.
 • Kvalitné služby, odborné poradenstvo a ochotní ľudia.

  Ján P.
 • Super ceny,dostatok spojovacieho materiálu,komunikatívny personál.

  Lukáš R.
 • Prestavba rodinného domu - vynikajúce dispozičné riešenie, vysoká kvalita odvedených prác a časovo zvládnutá v dohodnutom termíne. Pri pracovnej vyťaženosti oceňujem snahu a ochotu vyjsť zákazníkovi v ústrety.

  Michal R.
 • Ďakujeme za kvalitnú spoluprácu. Práca odvedená kvalitne a načas.

  INFINITY reklama s.r.o.
Spokojnosť
100%
Zodpovednosť
100%

 Partneri:

Start typing and press Enter to search